1( Установи відповідність між словами та їхнім статусом. 1) неозначена форма дієслова; 2)особове дієслово; 3) дієприкметник; 4) безособова форма на -но, -то. а) осмислений; б) круто; в) збиратимемось; г) піднімати; д) вишито. 2...

1( Установи відповідність між словами та їхнім статусом. 1) неозначена форма дієслова; 2)особове дієслово; 3) дієприкметник; 4) безособова форма на -но, -то. а) осмислений; б) круто; в) збиратимемось; г) піднімати; д) вишито. 2) Познач речення, у якому дієприкметник виконує синтаксичну роль присудка. а) Через відчинене вікно виднілася біло-рожева квітка горошку. б) Цей день був для неї справжнім святом. в) Стежинка старанно втоптана. г) Тоді сила вибухала раптовим вогнем, і він зривався вихором знову. (І. Багряний) 3) . Познач рядок, у якому всі слова є дієприслівниками. а) стиснувши, обраний, продовжуючи; б) сивіючи, звернувшись, скосивши; в) струшена, полагодивши, помилився; г) поспівчувавши, котиться, небачений 4) Познач рядок із дієприслівниками у формі недоконаного виду теперішнього часу. а) сполотнівши, звикнувши, поставши; б) поївши, розкидаючи, подолавши; в) повантаживши, діставши, програючи; г) гріючись, розуміючи, здіймаючи.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. 1) неозначена форма дієслова; г 2)особове дієслово; в 3) дієприкметник; а 4) безособова форма на -но, -то. д 2. в 3. б 4 г