1. Установіть, що з перелічненого НЕ належить до складових біосфери: А. Гриби В. Повітря Б. Рослини Г. Бактерії 2. З'яснуйте, за якою ознакою грунт відрізняєтся від гірських порід: А. Кольором В...

1. Установіть, що з перелічненого НЕ належить до складових біосфери: А. Гриби В. Повітря Б. Рослини Г. Бактерії 2. З'яснуйте, за якою ознакою грунт відрізняєтся від гірських порід: А. Кольором В. Родючістю Б. Твердістю Г. Пластичністю
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.в-воздух 2.в-родючистю