1) установіть відповідність між найважливішими галузями промислової спеціалізації канади та частинами країни. 1) РИБНА І РИБОПЕРЕРОБНА А) ПРИОЗЕР"Я 2) ЛІСОВА І ДЕРЕВООБРОБНА Б) О...
1) установіть відповідність між найважливішими галузями промислової спеціалізації канади та частинами країни. 1) РИБНА І РИБОПЕРЕРОБНА А) ПРИОЗЕР"Я 2) ЛІСОВА І ДЕРЕВООБРОБНА Б) О. НЬЮФАУНДЛЕНД 3) МАШИНОБУДУВАННЯ В) КАНАДСЬКИЙ АРКТИЧНИЙ АРХІПЕЛАГ 4) НАФТОВА Г) КОРДИЛЬЕРИ І ЗАХІДНЕ УЗБЕРЕЖЖЯ Д) ВЕЛИКІ РІВНИНИ
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)а 2)д 3)в 4)б