1) Узгодьте іменники з числівниками. Три (банан), двадцять два (олівець), чотири (фах?

1) Узгодьте іменники з числівниками. Три (банан), двадцять два (олівець), чотири (фах??вець), півтора (день), півтора (семестр), сімдесят три (учитель), чотири (вагон), тридцять три (директор), два (професор), півтора (рік), півтора (місяць), вісімдесят чотири (робітник). 2) Розкрийте дужки, узгодивши іменник з числівником. Два (дід, голуб, дуб, красень, зуб, короп); три (син, килим, батько, професор, лікар, каменяр, тиждень); чотири з половиною (день, кілограм, келих); три з половиною (мішок, вечір, мільйон); п’ять з половиною (місяць, вік, аркуш); сім і одна третя (рік, гектар, віз); півтора (день, вечір, вікно); півтораста (рік, пуд); сто сімдесят чотири (день, тиждень, століття).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Три банана, двадцять два олівця, чотири фахівця, півтора дня, півтора семестра, сімдесят три учителя, чотири вагона, тридцять три директора, два професора, півтора року, півтора місяця, вісімдесят чотири робітника. Два діда, два голуба, два дуба, два красеня, два зуба, два коропа; три сина, три килима, три батька, три професора, три лікаря, три каменяра, три тижня; чотири з половиною дня, чотири з половиною кілограма, чотири з половиною келиха; три з половиною мішка, три з половиною вечора, три з половиною мільйона; п’ять з половиною місяця, п’ять з половиною віку, п’ять з половиною аркуша; сім і одна третя року, сім і одна третя гектара, сім і одна третя воза; півтора дня, півтора вечора, півтора вікна; півтораста року, півтораста пуду; сто сімдесят чотири дня, сто сімдесят чотири тижня, сто сімдесят чотири століття.