1) В усіх поданих реченнях є пара таких слів, але в одному з них цих пар дві. У якому? а) Молоде орля, та вище старого літає б) Слова масні, а пироги пісні в) Добре гооврить, але зле робить г) На чорній землі білий хліб родить ...

1) В усіх поданих реченнях є пара таких слів, але в одному з них цих пар дві. У якому? а) Молоде орля, та вище старого літає б) Слова масні, а пироги пісні в) Добре гооврить, але зле робить г) На чорній землі білий хліб родить д) Правда та кривда - як вогонь та вода
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ответ д) ............