1. Виберiть твердження яке характерезуэ  сталь: а)сплав будь-якого металу з вуглицем; б)хiмiчно чисте залiзо; в)сплав залiза з вуглицем; г)сплав,у якому вмiст вуглецю бiльший порiвняно iз чавуном.2.Встановiть сполуку, яка утвор...

1. Виберiть твердження яке характерезуэ  сталь:  а)сплав будь-якого металу з вуглицем;  б)хiмiчно чисте залiзо;  в)сплав залiза з вуглицем;  г)сплав,у якому вмiст вуглецю бiльший порiвняно iз чавуном. 2.Встановiть сполуку, яка утворюэться при взаэмодii оцтовоi кислоти з натрiй гiдроксидом:  а)етан;  б)натрiй етаноат;  в)етанол;  г)натрiй ацетат. 3.Встановiть сполуку, яка утворюэться при повнiй гiдрогенiзацii бензену:  а) гексЕн;  б) гексАн;  в) циклогексАн;  г) циклогексЕн;
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 вопрос-в, 2 вопрос-г, 3 вопрос-б