1)   Відлік часу від лінії зміни дат ведеться: а)із півночі на південь; б)із півдня на північ; в)із заходу на схід; г)із сходу на захід. 2)  На платформах ,як правило утворюються: а)гори; б)рівнини; в)середньо-океанічні хребти;...

1)   Відлік часу від лінії зміни дат ведеться: а)із півночі на південь; б)із півдня на північ; в)із заходу на схід; г)із сходу на захід. 2)  На платформах ,як правило утворюються: а)гори; б)рівнини; в)середньо-океанічні хребти; г)низовини. 3)  Лінії на кліматичній карті ,які з*єднують точки з однаковими показниками температур називають: а)ізотерми; б)ізобари; в)ізобати; г)меридіани.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.а 2.б 3.а  олімпіада за 7 клас  так?у мене такі самі завдання