1) Вкажіть рядок, в якому в усіх словах є звук [д] А. кладка, суд, поділ, дата Б. біда, відзвітувати, завод, молотьба В. подарунок, дуб, ґедзь, індик Г. дерево, вудка, джинси, діти. 2) Вкажіть рядок, у якому в усіх словах є м'я...

1) Вкажіть рядок, в якому в усіх словах є звук [д] А. кладка, суд, поділ, дата Б. біда, відзвітувати, завод, молотьба В. подарунок, дуб, ґедзь, індик Г. дерево, вудка, джинси, діти. 2) Вкажіть рядок, у якому в усіх словах є м'які звуки А. земля, сідло, акція, тінь Б. місто, бюро, льон, нюх В. історія, небеса, клятва, лікар Г. люлька, чітко, таксі, звичай Будь ласка, допоможіть з цими завданням, спасибі за відповідь.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)А. кладка, суд, поділ, дата  2) А. земля, сідло, акція, тінь