1.We...any coffee often a)do not have b)do not c)is not have d)is having e)are not having 2. ....... a bicycle? a)you have b)has you c)do

1.We...any coffee often a)do not have b)do not c)is not have d)is having e)are not having 2. ....... a bicycle? a)you have b)has you c)doyou have d)you've got e)we're have
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 а 2.с На заметку автору -здесь нет возможности отправлять короткие сообщения в ответе, поэтому в следующий раз позаботься об этом, потому что просто две буквы ответа на твоё задание я не смог отправить