1. Яка з наведених ознак НЕ притаманна офіційно-діловому стилю? А   уживання слів лише в прямому значенні; Б   точність, логічність, стислість; В   використання усталених мовних зворотів; Г   використання художньо-виражальних з...

1. Яка з наведених ознак НЕ притаманна офіційно-діловому стилю? А   уживання слів лише в прямому значенні; Б   точність, логічність, стислість; В   використання усталених мовних зворотів; Г   використання художньо-виражальних засобів. 2. Якою частиною мови є виділене в реченні слово? Ми йдемо в майбутнє, озираючись на минуле. А   прикметником; Б   іменником; В   займенником; Г   прислівником. 3. Не з усіма дієприслівниками слід писати разом у рядку: А   не/добачаючи, не/дочуваючи, не/навидячи; Б   не/зібравши, не/дбаючи, не/виголосивши; В   не/працюючи, не/усвідомлюючи, не/зробивши; Г   не/кажучи, не/повідомивши, не/доїхавши. 4. У якому рядку всі слова з частками написано правильно? А   хто-небудь, казна-як, будь-який; Б   казнаякий, ні-що, будь-де; В   ні який, що небудь, хтозна-що; Г   хтозна-як, коли небудь, будь що. 5. Усі прислівники слід писати через дефіс у рядку: А   по/латині, по/перше, по/декуди; Б   по/друге, по/материнськи, де/не/де; В   віч/на/віч, сам/на/сам, по/шепки; Г   на/зло, тихо/тихо, на/завжди. 6. У якому рядку всі дієслова є перехідними? А   читати, умиватися, знайшов; Б   зустрів, непокоїтися, подякувати; В   не дати, побачила, змальовує; Г   випити, не чути, усміхнутися. 7. Розставте розділові знаки в реченні. Виконайте морфологічний розбір виділеного слова. У народному прислів’ї говориться Гостре словечко коле сердечко. 8. Напишіть твір-мініатюру на тему: «Що означає — бути сучасним?»
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1Г 2ти не виділила слово. озираючись - прислівник 3А 4А 5Б 6незнаю 7У народному прислів’ї говориться: "Гостре словечко коле сердечко".