1. якщо 7/9 вартості 1 кг цукерок дорівнює 42, то 1 кг коштує.....
1. якщо 7/9 вартості 1 кг цукерок дорівнює 42, то 1 кг коштує.....
Ответ(ы) на вопрос:
42:7=6 .
6*2=12
42+12=54
Не нашли ответ?
Похожие вопросы