1. З гілок високої ...і звисали смачні, соковиті плоди. 2. Пахощі ...ї розносилися по всьому парку. 3. Туристи повернулися з далекої ...и. 4. До районної ...и надійшли нові книжки.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.з гілок високої яблуні ........ 2. ????????????????????? 3. туристи повернулися з далекої дороги . 4.до районної бібліотеки ...............