№ 1. За якою формулою визначають шлях, пройдений тілом:а) υ = S/tб) S = t/υ;в) S = υt.№ 2. У метрах за секунду вимірюється:а) шлях;б) швидкість;в) траєкторія.№ 3. Людина рухається на велосипеді рівною прямою дорогою. Позначте, ...

№ 1. За якою формулою визначають шлях, пройдений тілом:а) υ = S/t б) S = t/υ; в) S = υt.№ 2. У метрах за секунду вимірюється:а) шлях; б) швидкість; в) траєкторія.№ 3. Людина рухається на велосипеді рівною прямою дорогою. Позначте, які частини велосипеда рухаються прямолінійними траєкторіями:а) обід колеса; б) рама велосипеда; в) педалі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
№1 - s=vt №2 - б №3 - б