1. Закінчи речення. Механічна енергія-це....................................................... Понтенціальна енергія-це............................................ Кінетична енергія-це.............................................

1. Закінчи речення. Механічна енергія-це....................................................... Понтенціальна енергія-це............................................ Кінетична енергія-це............................................... 2. Розвяжи задачі.  а)Вертоліт підняв вантаж вагою 12 Н на висоту 800м . Визнач потенціальну енргію вантажу відносно Землі. Дано: F=12Н h=800м E=?                                              Розвязання  Е=F*h E=......,,. ____________________________________________________________________ Заранее спасибо!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Механі́чна ене́ргія — енергія, яку фізичне тіло має завдяки своєму рухові чи перебуванні в полі потенціальних сил. Механічна енергія дорівнює сумі кінетичної та потенціальної енергії тіла. Поняття механічної енергії макроскопічного тіла не включає в себе енергію руху атомів, із яких воно складається.   Потенціа́льна ене́ргія — частина енергії фізичної системи, що виникає завдяки взаємодії між тілами, які складають систему, та із зовнішніми щодо цієї системи тілами, й зумовлена розташуванням тіл у просторі. Разом із кінетичною енергією, яка враховує не тільки положення тіл у просторі, а й рух, потенціальна енергія складає механічну енергію фізичної системи.   Кінети́чна ене́ргія — частина енергії фізичної системи, яку вона має завдяки руху.