1. Зробити повний синтаксичний розбір речення. Тут срібно жебонить синя-синя долинкова вода, я нахиляюсь до неї, п'ю її спів і прислухаюсь до шелесту отави (М. Стельмах). 2. Запишіть числа й одиниці мір словами. 542 000г; 26 км...
1. Зробити повний синтаксичний розбір речення.
Тут срібно жебонить синя-синя долинкова вода, я нахиляюсь до неї, п'ю її спів і прислухаюсь до шелесту отави (М. Стельмах).
2. Запишіть числа й одиниці мір словами.
542 000г; 26 км; 3,45 ц; 60 кг; 12,5 т; 0,65 г; 142%; 27,4 км, 45,5 м; 0.5 га; 80 см; 678 л.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2.пьятсот сорок двi тисячi грам . двадцять шiсть кiлометрiв . три цiлих сорок пьять сотих центнера . шiстдесят килограм . дванадцять цiлих пьять десятих тонни . нуль цiлих шiстдесят пьять сотих грама . сто сорок два вiдцотки . двадцять сiм цiлых чотири десятих кiлометра . сорок пьять цiлих пьять десятих метра . нуль цiлих пьять десятих гектара . вiсiмдесят сантиметрiв . шiстсот сiмдесят вiсiм лiтрiв .
срiбло (що робить ) жебонить
я 9 що роблю ) нахиляюсь
(що роблю ) пью