10 Кенгуру стояли в лінію як показано на малюнку в якийсь момент 2 Кенгуру що стоять поруч і повернуті один до одного помінялися місцями не змінюючи напрямку свого погляду цю процедуру повторювали доти поки це було можливо скіл...
10 Кенгуру стояли в лінію як показано на малюнку в якийсь момент 2 Кенгуру що стоять поруч і повернуті один до одного помінялися місцями не змінюючи напрямку свого погляду цю процедуру повторювали доти поки це було можливо скільки разів пари Кенгуру помінялися місцями
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
18 раз помінялись місцями