10 правил что можно делать на улице и нельзя на английском, помогите пожалуйста!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
You can drive car slowly You can walk in the park You can run and play with your friends You can speak any language you want to speak in You can fly, if you can, of course You must not drive, if you are drunk You must not speak loudly You must not smoke You must not dance, if you don't know how to You must not fart