10 речень з прислівниками я кі відповідають на питаня як і фразеологізмами помогите тре срочно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чисто і затишно у мене в кімнаті. Ти повільно йдеш, не відставай! Ти пізно прийшов, іди геть. Я ненавиджу, коли брудно і не комфортно. Уважно читайте речення про мову. Швидко їхав наш трамвай через поле, через гай. Глибоко пірнати потрібно у це море. Розв'язувати задачі складно. Високо у небі літає жайворонок. Низько над землею ластівка пролетить.