10. випишіть у 3 колони слова 1)звуків і букв порівно 2) звуків менше , ніж букв 3)звуків більше ,ніж букв Радіо , праця , рідня , дзюркіт , авіалінія , алюміній , дощ жолужь емальований цятка об*їзд сім*я розбуджений електродз...

10. випишіть у 3 колони слова 1)звуків і букв порівно 2) звуків менше , ніж букв 3)звуків більше ,ніж букв Радіо , праця , рідня , дзюркіт , авіалінія , алюміній , дощ жолужь емальований цятка об*їзд сім*я розбуджений електродзвоник троє ячмінь льон ідея обсаджувати
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Звуків і букв порівну : Радіо , праця , рідня , алюміній ,цятка, я  ч м і  нь( [йачм`ін`]- 6б.,6зв.)                                                                   =о - = о  =   2) Звуків менше, ніж букв: дзюркіт, розбуджений, електродзвоник, жолудь, емальований, льон, обсаджувати (дз, дж - 1звук, ь звука не позначає) 3) звуків більше, ніж букв: авіалінія, дощ, об`їзд, сім`я, троє, ідея (букви я, є, ї, щ  у цих словах позначають 2 звуки)