100 баллов! Твip А. Чайковського "За сестрою" Риси характеру Павлуся цитатами Наприклад: Добрий - цитата...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
•Жалісливий :«У Павлуся потекли сльози з очей».• Непорадний: «Козакові соромно плакати, ось що. Виростеш — козаком станеш, тоді й засоромишся».• Недоля: «Як хлопець з цього вийде цілий, то знайте, що з нього кошовий буде».Маленький мрійник:«Павлусь мріяв про те, коли й він підросте, стане славним козаком».