11 задание , пожалуйста ) Заранее ОГРОМНОЕ СПАСИБО!

Гость
1 I get up at .....  get dressed   ....have breakfast   2then I leave home and go to school 3 in the afternoon I come home..... 4 then I have a snack and do my HW 5......I have dinner.....