12 дічат зустрілися в кафе. 2 з них лише пили воду, а зїли або по 1 або по 2 кекси . у сер

12 дічат зустрілися в кафе. 2 з них лише пили воду, а зїли або по 1 або по 2 кекси . у середньому всі дічата з'їли по півтори кекса. скільки дівчат з'їли по 2 кекси
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Всі дівчата з'їли по півтори кекси: 1,5*12=18 кексів 2) 18 кексів з'їли 10 дівчат (кожна з'їли по 1 чи по 2 кекси): 18=2*8+1+1 8 дівчат з'їли по 2 кекси, та 2 - по 1. Відповідь: 8 дівчат.