12. Завдяки чому І. Мазепа зумів утриматися при владі в умовах двірцевих переворотів у Москві?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- У 1687 р. новим гетьманом був обраний В. Мазепу.Булаву він отримав під час, коли Московське держава вперто йшла путисоздание імперії, а автономія козацької держави не входила в її плани. - На початку свого гетьманування Мазепа виважено ставився до царської влади, навіть всіляко допомагав реформаторським починанням петра І. - В. Мазепа докладав величезні зусилля для створення еліти козацької держави, всіляко опікувався культурою і освітою, що сприяло духовному розвитку України.