13.My holiday.Imagine you are goin on holiday.What do you need Make a list and talk to your friend about it.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мои каникулы . Представьте, что вы собираетесь в отпуск. Что вам нужно сделать список и поговорить с другом об этом.  My holiday.Imagine you are goin on holiday.What do you need Make a list and talk to your friend about it.