145 Баллов !!!1.Коли 'не' пишеться разом із різними частинами мови ?.Наведіть приклади.2.Коли 'ні' пишеться разом із різними частинами мови ?А коли- окремо ?Наведіть приклади 3.Поясніть написання слів : (не)абияк,(ні)кчема,(не)...
145 Баллов !!!
1.Коли 'не' пишеться разом із різними частинами мови ?.Наведіть приклади.
2.Коли 'ні' пишеться разом із різними частинами мови ?А коли- окремо ?Наведіть приклади
3.Поясніть написання слів : (не)абияк,(ні)кчема,(не)добігши,(не)читаючи.
4.Коли 'не' пишеться окремо з різними частинами мови ?Наведіть приклади.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Не пишеться разом з різними частинами мови, виключаючи дієслово, коли не - префікс. Наприклад: ненависть, непохитний, негода.
2. Ні пишеться разом з займенниками і прислівниками: ніхто, нікого, нізащо, ніколи.
Окремо ні пишеться при запереченні, в стійких сполученнях: ні те ні се, ні живий ні мертвий.