16. Установіть відповідність Вчинок Герой 1 здійняв бурю на морі, щоб потопити троянців А Меркурій 2 на прохання Зевса нагадує Енеєві про його призначення Б...

16. Установіть відповідність Вчинок Герой 1 здійняв бурю на морі, щоб потопити троянців А Меркурій 2 на прохання Зевса нагадує Енеєві про його призначення Б Евріал 3 на прохання Венери робить Енеєві зброю В Еол 4. вирізає вночі рутульців Г Турн 5 спалює троянський флот
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Меркурій на прохання Зевса нагадує Енеєві про його призначення   Евріал вирізає вночі рутульців Еол здійняв булю на морі, щоб потопити троянців  Турн спалює троянський флот