17-річна Тетяна М. узяла шлюб із 20-річним Андрієм К. До реєстрації шлюбу майбутнє подружжя уклало шлюбний договір. Тетяна, як неповнолітня отримала для цього письмову згоду батьків. Через три місяці Тетяна отримала у спадок зе...

17-річна Тетяна М. узяла шлюб із 20-річним Андрієм К. До реєстрації шлюбу майбутнє подружжя уклало шлюбний договір. Тетяна, як неповнолітня отримала для цього письмову згоду батьків. Через три місяці Тетяна отримала у спадок земельну ділянку, у зв'язку з чим подружжя вирі­шило внести зміни до шлюбного договору. Батьки Тетяни були проти. Моло­дій дружині ще не виповнилося 18 років, а оскільки вона неповнолітня, то без їхньої згоди вона не має права вносити зміни до шлюбного договору. Чи потрібна в такій ситуації згода батьків? Чому?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ні .Тому що спадок перейшов їй і вона мае право розпоряджатись ним