1.алгоритм атауы майдан шыккан2.алг дегеніміз не3.алг-нің негізгі касиеттері4.алг-нің жазылу түрлері5.блок -схемада кандай геометрикалык фигуралар бар6.алг түрлерін ата7.алг куру: лицей оқушысы болу үшін не ыстау керек,сыилык у...

1.алгоритм атауы майдан шыккан 2.алг дегеніміз не 3.алг-нің негізгі касиеттері 4.алг-нің жазылу түрлері 5.блок -схемада кандай геометрикалык фигуралар бар 6.алг түрлерін ата 7.алг куру: лицей оқушысы болу үшін не ыстау керек,сыилык усуну тандау,тамак дайындау. 8.циклдік алг мысал
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
бул. информатика паны гой я