1азначце слова злучэне с прыназоуниками а)пайсти да берага б)не мог не сказаць в)не запомниць у твар 2адзначте словазлучэне з вытворными прыназоуниками а)ляжали зверху плота б)нягледячы на абставины в)расказау пра бацкоу ...
1азначце слова злучэне с прыназоуниками а)пайсти да берага б)не мог не сказаць в)не запомниць у твар 2адзначте словазлучэне з вытворными прыназоуниками а)ляжали зверху плота б)нягледячы на абставины в)расказау пра бацкоу
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) а, в
2) а