1азначце слова злучэне с прыназоуниками а)пайсти да берага б)не мог не сказаць в)не запомниць у твар   2адзначте словазлучэне з вытворными прыназоуниками а)ляжали зверху плота б)нягледячы на абставины в)расказау пра бацкоу   ...

  1азначце слова злучэне с прыназоуниками а)пайсти да берага б)не мог не сказаць в)не запомниць у твар   2адзначте словазлучэне з вытворными прыназоуниками а)ляжали зверху плота б)нягледячы на абставины в)расказау пра бацкоу
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-------- 1) а, в -------- 2) а --------