1)багасы бирдей 1 кг май жане 2 кг иримшик сатып алынды.Май ушин 900тг толенди.Иримшик ушин канша толенди?2)200 тенгеден 3 пакет буршак тукымы жане 300 тенгеден сонша пакет кызылша тукымы сатып алынды.Тукымдар ушин канша акша т...

1) багасы бирдей 1 кг май жане 2 кг иримшик сатып алынды.Май ушин 900тг толенди.Иримшик ушин канша толенди? 2) 200 тенгеден 3 пакет буршак тукымы жане 300 тенгеден сонша пакет кызылша тукымы сатып алынды.Тукымдар ушин канша акша толенди? Шартымен жазып бериниздериниши!!!;-(
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
иримшик үшін 1800тг төленді тұқымдар үшін 1500тг төленді