1)Борозни і звивини утворюються у мозку : а)проміжному б)середньому в)великому 2)гіпофіз зєднується з: а)довгастим мозком б)проміжним мозком 3)Поверхня півкуль велико мозку утворена : а)білою речовиною б)сірою речовиною 4)сіра...

1)Борозни і звивини утворюються у мозку : а)проміжному б)середньому в)великому 2)гіпофіз зєднується з: а)довгастим мозком б)проміжним мозком 3)Поверхня півкуль велико мозку утворена : а)білою речовиною б)сірою речовиною 4)сіра речовина у спинному мозку розашована: а)центральній частині б)по краях в)і в центрі і по краях 5)Нервова регуляція здійснюється за допомогою а)нерв імпульсів б)лімфи і крові в)міжклітинної речовини г)гормонів
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)в- великому 2)б-проміжним 3)б-сірою 4)а-центральній частині 5)а-нерв імпульсів