1)Через що кінь Шептало втік від Степана (В. Дрозд, «Білий кінь Шептало»)? 2)Доведіть, що на образах Остапа і Соломії (М. Коцюбинський, «Дорогою ціною») втілено волелюбність українського народу. 3)Що, на вашу думку, висміює І....

1)Через що кінь Шептало втік від Степана (В. Дрозд, «Білий кінь Шептало»)? 2)Доведіть, що на образах Остапа і Соломії (М. Коцюбинський, «Дорогою ціною») втілено волелюбність українського народу. 3)Що, на вашу думку, висміює І. Карпенко-Карий у творі «Сто тисяч»? 4)Улюблена тема розмов Калитки (І. Карпенко-Карий, «Сто тисяч»):
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Шептало був дуже прив'язаний до Степана , чоловік завжди робив йому "поблажки" , а одного разу віднісся до нього з такою ненавистю та гнівом , що Шептало втік аби все зрозуміти...... 2.Остап та Соломія закохані.Остап - волелюбний парубок , який виріс на історіях дідуся про те , як вони зірали панів в Умані . З цього можна сказати що , ще з дитинства хлопець виношував ненависть до панівних верств. А Соломія- віддана коханню , смілива ,  свободолюбива дівчина , яка пішла на край світу за коханим придавши величезні жертви.Адже , коли Остап мав намір втікти , Соломія пішла за ним не думаючи про наслідки , дівчина ожертвувала ЖИТТЯМ заради нього ,  а він в свою чергу , щоб висловити вдячність до кінця своїх днів залишався холостим... Отже , в образах Остапа та Соломії втілено волелюбність українського народу. 3.На мою думку у своєму творі "Сто тисяч" Іван Тобілевич висміює жадібність , захланність та ненажерливість багацтвом та землями. 4.Улюблена тема  для розмов та роздумів  Калитки - це гроші  , земельні питання , способи заробити.