1.Чи втрачає вагу тіло занурене в рідину або газ? 2.У яких випадках на тіло занурене в рідину не діє виштовхувальга сила чому? 3.Чи діє закон Архімеда на штучному супуьнику Землі? ПЖ ПОМОГИТЕ ПРОШУ ВАС ВОПРОСІ К ЛАБОРАТОРКЕ ОЧЕ...

1.Чи втрачає вагу тіло занурене в рідину або газ? 2.У яких випадках на тіло занурене в рідину не діє виштовхувальга сила чому? 3.Чи діє закон Архімеда на штучному супуьнику Землі? ПЖ ПОМОГИТЕ ПРОШУ ВАС ВОПРОСІ К ЛАБОРАТОРКЕ ОЧЕНЬ НАДО!!! СТАВЛЮ ВСЕ ЧТО ЕСТЬ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Ні. 2. Якщо тіло в невагомості. 3. Ні, бо штучний супутник знаходиться в невагомості.