1.Чому сіроманець і чепіжний  здавна були  заклятими ворогами?2.Яке Несподіване відкриття про сіроманця зробив Сашко ?Як це сталося?3.На чиєму боці ти у протистоянні Чепіжного та Сашка з Сіроманцем?Пояснт чому ти робиш такий ви...

1.Чому сіроманець і чепіжний  здавна були  заклятими ворогами? 2.Яке Несподіване відкриття про сіроманця зробив Сашко ?Як це сталося? 3.На чиєму боці ти у протистоянні Чепіжного та Сашка з Сіроманцем?Пояснт чому ти робиш такий вибір.До КаЗкИ СіРоМаНеЦь!!Пожалуйста зробіть ці питання бо у мене завтра контрольна робота!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.тому що сіроманець повбивав його коней і овець