1)Дано точу А(-1;4;2) Знайти: а) Координати основ перпендикулярів опущених із цієї точки на координатні площіни* б)Координати основ перпендикулярів опущених із цієї точки на координатні осі. 2)Знайти відстань від точки А(-4;6;3...

1)Дано точу А(-1;4;2) Знайти: а) Координати основ перпендикулярів опущених із цієї точки на координатні площіни* б)Координати основ перпендикулярів опущених із цієї точки на координатні осі. 2)Знайти відстань від точки А(-4;6;3) до : а) Координати осей б)Початку координати 3)Дано вектор а(-2;1;4), б(6;-1;1) Знайти: а) координати вектор р=вектор а - 5 вектор б; б) модуль вектор а + вектор б; в)кут між векторами а та б
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а)(-1,4,0)-на ХУ (0,4,2)-на УZ (-1,0,2) - XZ Б)(-1,0,0), ( 0,4,0)  ,(0,0,2)