1.До кожного рядка,визначего цифрою,доберіть відповідник,позначений буквою . 1.хребет А-широкий,як чаша. 2.через Б- видовжена,має рухливу кисть 3.стопа В- має чотири плавні S-по...

1.До кожного рядка,визначего цифрою,доберіть відповідник,позначений буквою . 1.хребет А-широкий,як чаша. 2.через Б- видовжена,має рухливу кисть 3.стопа В- має чотири плавні S-подібні вигини 4.верхня кінцівка Г-більший мозговий відділ,меньший лицьовий Д-має плоску видовжену форму і склепіння
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.-- В 2.-- Г 3.--Д 4.--Б а А це є таз.