1)Does Kate have to wash up every day?-Yes,she has to wash up every day2)Did Kate's brothers have to go to bed late?-No,they didn't have to go to bed late

1)Does Kate have to wash up every day?-Yes,she has to wash up every day 2)Did Kate's brothers have to go to bed late?-No,they didn't have to go to bed late
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Кейт придется мыть каждый день?-Да,ей приходится мыть каждый день2)братья Кейт должны ложиться спать поздно?-Нет,они не должны ложиться спать поздно