1.Дәуірінде,кеңес,аты,деген,болыпты,Целиноград 2.Жоспарлап,мен,жазда,баруды,жолдастарыма,отырмын,Астанадағы Составьте пожалуйста и з этих слов предложение!Буду очень признательна

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен жазда Астанадағы жолдастарыма баруды жоспарлап отырмын. Кеңес дәуірінде Целиноград деген аты болыпты.
Гость
кеңес дәуірінде Целиноград деген аты болыпты мен жазда Астанадағы долдастарыма баруды жоспарлап отырмын