1.Казакстан тунгыш рет жеке команда болып кашан жане кандай онер копсетти??? 2. Тауелсиз мемлекетимиздин тунгыш чемпиондары ким???

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1996 жылы Атлантада (АҚШ) өткен Жазғы Олимпиада ойындарында Қазақстан тұңғыш рет өз қоржынына 3 алтын, 4 күміс және 4 қола медаль салды. Василий Жиров —  Олимпиада чемпионы Юрий Мельниченко — грек-рим күресі бойынша Олимпиада чемпионы Александр Парыгин — Олимпиада чемпионы, бессайысшы