1)koalas (climb\are climbing) trees 2)why (do you run\are you running?) 3)mary never (is waking\wakes) up late 4)sue and bob (have\are having) a gutiar lesson every saturday _____________________________________________________...

1)koalas (climb\are climbing) trees 2)why (do you run\are you running?) 3)mary never (is waking\wakes) up late 4)sue and bob (have\are having) a gutiar lesson every saturday ______________________________________________________ do you usually listen to music in the evening! 1)i'm listening to a CD 2)not always
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.climb 2.are you running 3.wakes 4.have 2)not always