1/My health habits Every day i...... Every week i..... Every...... 2/My healthy living guide 1...... 2..... 3..... 4..... 5..... 6..... 7...... Помогите пожалуйста написать о здоровых привычках и о моём здоровом образе жизни

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Every day I clean my teeth Every day I wash my hands and face I never eat junk food Every week I have wash Every week I go for a walk Every day in the mornings I do exercises Every month I clean my room