1.На чому учні поїхали до кінотеатру? 2.Де діти купували квитки? 3.Який фільм вони дивилися?Составить рассказ помогите плииииззззз
Ответ(ы) на вопрос:
Вчителька сказала що учні підуть в кінотеатр. Діти поїхали на автобусі . Через 4-6 хвилин вони приїхали. Однокласники взялися за руки. купили в касі квитки. А в цей час показували фільм на Собаку точка ком. Фільм іде 1 годину і 20 хвилин. Цей день вони не забудуть ніколи