1,назвіть найбільші за площею і найбільш розвинуті країни пн америки, 2,чому в канаді дві державні мови???? 3,які чинники зумовлюють порушення широтного простягання природних у північній америці, 4,порівняйте географічне положе...

1,назвіть найбільші за площею і найбільш розвинуті країни пн америки, 2,чому в канаді дві державні мови???? 3,які чинники зумовлюють порушення широтного простягання природних у північній америці, 4,порівняйте географічне положення північної америки і південної америки, 5,як впливає протяжність північної америки на особливості її природи,
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2.Англійська є рідною  мовою  канадців нею розмовляють 17,3 млн людей а французькою розмовляють 6,7 млн людей