1.назву нового центру автомобілебудування в Україні 2.галузь легкої промисловості, що посідає перше місце з виробництва продукції: А)текстильна Б)триконажна В)швейна Г)шкіряно-взуттева 3. Розподіліть три галузі промисловості, ...

1.назву нового центру автомобілебудування в Україні 2.галузь легкої промисловості, що посідає перше місце з виробництва продукції: А)текстильна Б)триконажна В)швейна Г)шкіряно-взуттева 3. Розподіліть три галузі промисловості, що посідають перші три місця за обсягами виробництва (цифрою вкажіть місце). Харчова Легка Чорна металургія Машинобудування й металообробка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2.галузь легкої промисловості, що посідає перше місце з виробництва продукції:Б)триконажна