1. Події, описані Вальтером Скоттом у романі «Айвенго», відбуваються… а) в Італії; б) в Іспанії; в) в Англії. 2. Назва роману «Айвенго» походить… а) від назви помістя; б) від назви міста; в) це вигадана назва. 3. Седрі...

1. Події, описані Вальтером Скоттом у романі «Айвенго», відбуваються… а) в Італії; б) в Іспанії; в) в Англії. 2. Назва роману «Айвенго» походить… а) від назви помістя; б) від назви міста; в) це вигадана назва. 3. Седрік Сакс вигнав свого сина з дому, тому що… а) не любив його; б) син зневажав батька; в) той служив норманському королю. 4. Повстав із мертвих, перелякавши своїх рідних та друзів, … а) Айвенго; б) Ательстан; в) принц Джон. 5. Леді Ровена була Седріку Саксу… а) дочкою; б) племінницею; в) вихованкою. 6. Король Річард був відсутній у країні, тому що… а) вирушив у мандри; б) перебував у полоні; в) покинув країну.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1в;2в;3б;4б;5б;6в(був у хрестовому походы)
Гость
1)В 2)В 3)Б 4)Б  5) Б 6) В