1.позитивні і негативні риси геополiтичного положення україни 2.позитивні і негативні риси економіко-географічного положення україни

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
№1. позитивні  1 пролягають транспортни шляхи 2 багата на вуголь та залізну руду  3 багата на крейду  4 мае вихід до морів 5 розвинене сільське господарство не гативні  1 мало забезпечена нафтою та газом  №2 позитивні  1 в добрих відносинах з сусідними країнами 2 входить до батьох міждународних организацій не гативни  мало забезпечина грошми  веде інформаційну війну на тереторії країни