1.Про яку пам’ятку архітектури Києва згадує М. Зеров у вірші «Київ — традиція»?А Києво-Печерську лавру;Б Золоті ворота;В Софійський собор;Г Андріївську церкву.2.Хто є найвідомішим представником авангарду в українській літер...

1.Про яку пам’ятку архітектури Києва згадує М. Зеров у вірші «Київ — традиція»? А Києво-Печерську лавру; Б Золоті ворота; В Софійський собор; Г Андріївську церкву. 2.Хто є найвідомішим представником авангарду в українській літературі 20-х років XX ст.?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Б) 2.Валерій Поліщук,Михайло Семенко,ранній Микола Бажан.