1.Прочитай текст. Добери заголовок. 2.Випиши виділені речення. Підкресли дієслова-присудки. 3. За допомогою питань і особового займенника визнач рід дієслів-присудків. Вечеряли біля вогнища гуртом. Повний місяць виплив над пере...

1.Прочитай текст. Добери заголовок. 2.Випиши виділені речення. Підкресли дієслова-присудки. 3. За допомогою питань і особового займенника визнач рід дієслів-присудків. Вечеряли біля вогнища гуртом. Повний місяць виплив над перевалом і освітив чашу міжгір'я спокійним, величним сяйвом. Гігантська тінь таємничо затиснулась в ущелині. Над водою засріблився туман. Заграли скелі до місяця скалками мінералів. Палахкотіло вогнище. Вечірньою свіжістю тягло від потоку.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
заголовок Загадкова ніч. Дієслова присудки - виплив, освітив, затиснулась, засріблився,, заграли палахтіло, тягло.