1.Прочитай вірш.      2.Спиши виділені слова,усно постав до них питання.добери до них спільнокореневі слова,які відповідають на питання що робить?       Там,де гуркіт,дзенькіт,скрип,-    із малих цеглинок   просто неба,наче гри...

1.Прочитай вірш.      2.Спиши виділені слова,усно постав до них питання.добери до них спільнокореневі слова,які відповідають на питання що робить?       Там,де гуркіт,дзенькіт,скрип,-    із малих цеглинок   просто неба,наче гриб,    вироста будинок.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гуркіт(що робить)-гуркотить Дзенькіт(що робить)-дзенькотить Скрип(що робить)-скрипить
Гость
Гуркіт, дзенькіт, скрип(що?)іменники Гуркіт    гуркоче, гуркотатиме.гуркотить. Дзенькіт      дзенькає, дзенькатиме, дзенчить. Скрип    скріпить скриіпітиме,