1.Прочитай вірш.                                  Жива вода                 Жива вода дає життя                 всьому живому в світі,                 якщо живе жива вода,                 тоді земля у цвіті.              ...

      1.Прочитай вірш.                                  Жива вода                 Жива вода дає життя                 всьому живому в світі,                 якщо живе жива вода,                 тоді земля у цвіті.                 Не треба вибухів війни,                 живи,жива водице,                 для праці хай ростуть сини                 і жито колоситься.    2. Випиши в один рядок спільнокореневі слова,а в інший одне й те саме слово з різними закінченнями (різні форми слова).                   Прошу допомогти!!!!!!!!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2.жива, живому,живе,живи. 1.жива-живому,вода-водице,